OD NÁVRHU PO REALIZACI ...   ... od podlahy k interiéru

O společnosti

Firma caWali s.r.o. vznikla v roce 1995 a v průběhu minulých let došlo k několika proměnám. V důsledku rozvoje firmy a nevyhovujících pracovních prostor společnost několikrát změnila své působiště. V současné době nás naleznete v areálu společnosti Dřevo-trust na Jateční ulici 36 v Plzni. S neustále se zvyšujícími nároky klientů roste i úroveň námi poskytovaných služeb. Nejenže používáme pouze velmi kvalitní materiál, ale spolupracujeme také s nejlepšími dodavateli, mezi něž patří například:

HETTICH, BLUM, GRASS (kování)   |   DDL HUMPOLEC, EGGER, KRONOSPAN (plošné materiály)   |   CLOU, MILESSI (laky a mořidla)
GAMET (úchyty, AL profily)   |   FRANKE (vodovodní sanitace)   |   TEKA (spotřebiče a vodovodní instalace)   |   KARMA (spotřebiče)

Firma caWali s.r.o. je schopna zajistit kompletní výrobu nábytku podle Vašeho přání, jeho montáž i veškerý servis. Při výrobě je kladen důraz na kvalitní materiály a použité komponenty potřebné k výrobě nábytku či interiéru. Z tohoto důvodu jsme po dlouhodobých zkušenostech vyřadili z našeho programu dodavatele nekvalitních materiálů, kdy nebyla zajištěna stálá kvalita našich výrobků.

Při realizaci zakázek postupujeme v následujících krocích.
V první části je vypracován grafický návrh dle požadavků zákazníka, který je s ním konzultován a po schválení rozpracován do detailů. V druhém kroku zaměříme stavbu a zkontrolujeme, zda je vše připraveno. Je-li potřeba, vypracujeme dokumentaci k rozvodům instalace, obložení stěn apod. Zakázka je dokončena přímo u zákazníka, kde jsou opět zkontrolovány vybrané materiály a jsou sladěny se stávajícím interiérem. Ve třetí fázi je hotová zakázka namontována. V případě zájmu zákazníka jsme schopni zajistit připojení veškerých dodávaných spotřebičů naším servisním technikem a naučit zákazníka tyto spotřebiče správně používat.

caWali s.r.o. se zabývá především výrobou nábytku (od malé poličky až po zařízení celého bytu či kanceláře). Spolupracovat s námi můžete už od samého počátku, kdy teprve začínáte přemýšlet o případné stavbě či rekonstrukci a kdy je po třeba připravit návrhy potřebné k realizaci.

Věříme, že Vás naše firma zaujala. Pokud potřebujete poradit nebo se jen zeptat, pište na info@cawali.cz nebo na volejte na 723 700 800. Rádi Vám odpovíme.

Za firmu caWali s.r.o. se na spolupráci s Vámi těší

Camill Walner – jednatel
... Luxusní interiér ... all is possible ...